Головна
Бренди
Хлiбна Сльоза

	
Хлiбна Сльоза

«Хлібна Сльоза» повертає нас в ті давні часи, коли наші предки тільки освоювали винокуріння. Першими виробниками горілки або «хлібного вина» стали монастирі, які були в старовину не тільки культурними та релігійними, але й медичними центрами. Не випадково, спочатку терміном «горілка» позначали лікарські настоянки на спирту.  В XVI столітті одна і та ж горілка виявилася в різних групах товарів: «хлібне вино», як напій і «горілка», як ліки. Але мешканці монастирів, ченці-винокури, у власній побутовій мові не дотримувалися формальних відмінностей і називали горілкою також і напій, а не тільки лікарське зілля на основі горілки.

«Хлібне Вино» поступово трансформувалося в «Хлібну Сльозу» і, вже в другій чверті XIX століття, «Хлібної сльозою» називають горілку виняткового, відмінної якості приватного виробництва.

У рецептурі горілки «Хлібна Сльоза» ми постаралися зберегти давні традиції винокуріння. Купаж нашої горілки виготовляється з чистої джерельної води і зернового спирту, настояного на липовому цвіті. Для додання горілці м’якості ми очищаємо її березовим вугіллям. «Хлібну Сльозу» виготовляють вручну, розливають в автентичні пляшки, закупорюють і запечатують сургучем. Витримка готового купажу, дозволяє отримати аромат, який повертає нас в стародавні часи, дозволяє відчути смак минулих століть.

Продукція
Горілка особлива “Хлібна Сльоза класична” 0,1 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза класична” 0,2 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза класична” 0,5 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза на липовому цвіту” 0,1 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза на липовому цвіту” 0,5 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Самогон” 1,0 л
Настоянка Хлібна Сльоза “З перцем” 0,5 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза” 1,0 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Медова” 0,5 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Медова” 1,0 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Журавлина” 0,5 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Журавлина” 1,0 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Зернова” 0,5 л
Настоянка Хлібна Сльоза “Зернова” 1,0 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза” NEW 0,5 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза” 0,5 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза” на дерев’яній підставці 2,0 л
Горілка особлива “Хлібна Сльоза” 2,0 л